Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
08.30
L'entrevista
Amb Mònica Hernández
Informatius
09.00
Ben trobats
Amb Clara Tena
Informatius
10.00
Notícies locals
Informatius
12.00
L'illa de Robinson
Informatius
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.00
Notícies 3/24
Informatius
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.01
Pat, el gos
Infantils
06.47
Doraemon
Infantils
07.30
Els germans Kratt
Infantils
08.10
Pirata i Capitano
Infantils
08.35
Pat, el carter: Servei d'entregues especial
Infantils
08.57
Raa Raa, el lleó escandalós
Infantils
09.50
El xai Shaun
Infantils
10.35
Les noves aventures de Geronimo Stilton
Infantils
11.20
Espies de veritat
Infantils
12.05
Les aventures del Gat amb Botes
Infantils
12.50
El detectiu Conan
Infantils
13.15
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
El món a RAC1
Altres
07.03
Televenda
Altres
09.50
Zap 8/Interferencias
Altres
12.58
Zap 8/Interferencias
Altres
13.35
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
L'illa de Robinson
Informatius
13.00
Notícies locals
Informatius
14.30
Caminant per Catalunya
Orpí - Gorgs del Carme
Documentals
15.30
Únics
Zacarias Oualit
Documentals
16.00
Notícies locals
Informatius
16.30
L'hora d'anglès (English Hour)
Informatius
17.00
Autèntics.cat
Amb Xantal Llavina
Informatius
17.30
Notícies locals
Informatius
18.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Informatius
19.00
Notícies locals
Informatius
20.30
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Informatius
21.30
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Aletes de pollastre amb salsa barbacoa
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
16.00
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Alguna pregunta més?
Altres
21.55
Shin Chan
Infantils
14.00
Bola de drac Z
Infantils
14.45
Vicky, el víking
Infantils
15.32
Yakari
Infantils
16.17
El petit drac Coco
Infantils
16.54
Pirata i Capitano
Infantils
17.20
La caleta de la Lily
Infantils
17.45
El Mic i els seus amics
Infantils
18.05
Dinotrux
Infantils
18.30
El drac Digby
Infantils
18.53
Salve, rei Julien!
Infantils
19.05
Info K
Infantils
19.30
Kody Kapow
Infantils
19.44
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
20.05
El detectiu Conan
Infantils
20.55
Com si fos ahir
Sèries
21.25
Arucitys
Altres
14.00
Republic of Doyle
Un buen cómico
Sèries
17.00
Republic of Doyle
También sale el sol
Sèries
17.49
Zap 8/Interferencias
Altres
18.33
Allo, allo
La cámara en la patata
Sèries
18.51
Allo, allo
Cena con el general
Sèries
19.17
8 al dia
Altres
19.45
La nit a 8tv
Altres
20.55
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Informatius
21.30
Notícies locals
Informatius
23.00
Alguna pregunta més?
Altres
21.55
Joc de cartes
El millor restaurant familiar del Vallès
Altres
22.35
Joc de cartes
Cuina marinera del Garraf
Altres
23.50
Més 324
Altres
01.05
Gran reserva
Còmics. Tres estrelles: Festa
Altres
02.35
Ritmes a l'estudi
Altres
03.05
Jazz a l'estudi
Altres
04.05
Blues a l'estudi
Altres
05.05
Quèquicom
Ebola, l'amenaça del virus
Altres
22.00
Quèquicom
La torre de Babel
Altres
22.35
60 minuts
Documentals
23.05
Cinema a mitjanit: Sonata per a violoncel
Pel·lícules
00.05
Quèquicom
Ebola, l'amenaça del virus
Altres
01.50
Forquilla i motxilla
Destinació: el Japó (III)
Documentals
02.20
Cinema a mitjanit: Sonata per a violoncel
Pel·lícules
02.45
Vida al cobricel de la selva
Documentals
04.25
Xarxa natura
Banyoles
Documentals
05.15
GR. Camí de Sant Jaume
De Montserrat a Jorba
Documentals
05.20
Videoclips catalans
Altres
05.45
La nit a 8tv
Altres
20.55
Pel·lícula: Donnie Darko
Pel·lícules
22.40
La nit a 8tv
Altres
00.43
Clips
Altres
02.23