Televisió

Programació

Dimarts, 16 gener de 2018
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
08.30
L'entrevista
Amb Mònica Hernández
Altres
09.00
Ben trobats
Magazín amb Clara Tena
Altres
10.00
Notícies locals
Informatius
12.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Altres
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.00
Notícies 3/24
Informatius
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Mic
Infantils
06.01
Zoom, el dofí blanc
Infantils
06.39
Doraemon
Infantils
07.27
Els germans Kratt
Infantils
08.12
Pirata i Capitano
Infantils
08.38
El xai Shaun
Infantils
09.00
El petit Nicolas
Infantils
09.50
Bola & Bill
Infantils
10.30
Yakari
Infantils
11.08
Les noves aventures de Peter Pan
Infantils
12.08
Espies de veritat
Infantils
12.53
El detectiu Conan
Infantils
13.15
El món a RAC1
Altres
07.00
Televenda
Altres
09.55
Zap 8/Interferencias
Altres
12.50
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Altres
13.00
Notícies locals
Informatius
14.30
7 dies
Altres
15.30
Notícies locals
Informatius
16.33
L'hora d'anglès (English Hour)
Altres
17.00
Notícies locals
Informatius
18.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Altres
19.00
Notícies locals
Informatius
20.30
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Altres
21.30
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Escalopa milanesa
Altres
15.40
Com si fos ahir
En Miquel té la Laia al cap
Sèries
15.50
Tarda oberta
Altres
16.25
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Sense ficció
Documentals
21.55
El detectiu Conan
Infantils
13.15
Shin Chan
Infantils
14.05
Bola de drac Z
Infantils
14.55
Raa Raa, el lleó escandalós
Infantils
15.45
Pat, el carter: Servei d'entregues especial
Infantils
16.25
Nils Holgersson
Infantils
17.20
El Mic i els seus amics
Infantils
18.06
La caleta de la Lily
Infantils
18.32
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
18.46
Info K
Infantils
19.30
El Zack i el Quack
Infantils
19.43
Les aventures del Gat amb Botes
Infantils
20.27
El detectiu Conan
Infantils
20.55
Com si fos ahir
En Miquel té la Laia al cap
Sèries
21.20
Ballar
Ballar i lluitar
Altres
21.55
Arucitys
Altres
14.00
Crimen en el paraíso
Sèries
17.00
Deu n'hi dron
Vall de Núria
Documentals
19.00
Fora de joc
Esports
19.30
8 al dia
Altres
20.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Igor Llongueres
Altres
21.30
Notícies locals
Informatius
23.00
Sense ficció
Documentals
21.55
Sense ficció
Documentals
23.00
Més 3/24
Altres
00.35
Gran reserva
Rosa Regas
Altres
02.10
Ritmes a l'estudi
Altres
02.35
Jazz a l'estudi
Altres
03.35
Blues a l'estudi
Altres
04.35
Jazz a l'estudi
Altres
05.35
Videoclips catalans
Altres
05.50
Ballar
Ballar i lluitar
Altres
21.55
La profecia d'Avinyó
Sèries
22.20
Cinema a mitjanit: El cor de la terra
Pel·lícules
23.55
Ballar
Ballar i lluitar
Altres
01.30
Històries del rebost d'Àfrica
Pemba
Documentals
01.55
Cinema a mitjanit: El cor de la terra
Pel·lícules
02.20
Mercats
Budapest, Központi Vasarcsarnok
Documentals
03.50
Vius o morts?
Els boscos dels ossos bruns
Documentals
04.45
Videoclips catalans
Altres
05.30
8 al dia
Altres
20.30
Borgen
Unos ganan y otros pierden
Sèries
22.40
Transporter
Tiburones
Sèries
00.50
Clips
Altres
02.25