Televisió

Programació

Divendres, 27 març de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
06.30
Els matins
Altres
08.25
Planta baixa
Altres
11.50
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.31
Els germans Kratt
Infantils
06.57
Dino tren
Infantils
07.42
Zafari
Infantils
08.28
Mic
Infantils
08.53
La caleta de la Lily
Infantils
09.26
Home: Aventures amb la Tip i l'Oh
Infantils
10.20
L'inspector Gadget
Infantils
10.43
Yakari
Infantils
11.26
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.04
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.05
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.00
Noticias 24 horas
Informatius
09.00
La mañana
Altres
10.00
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Borratxos de xocolata
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Zona zàping
Altres
21.55
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.05
Les Sisters
Infantils
14.10
Dora, l'exploradora
Infantils
15.07
Les tres bessones
Infantils
15.54
Comptem amb la Paula
Infantils
16.40
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Oddbods
Infantils
17.56
Els germans Kratt
Infantils
18.20
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.30
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
20.18
Oddbods
Infantils
21.21
El gran dictat
Altres
21.55
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
España directo
Altres
18.50
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Zona zàping
Altres
21.55
La gran pel·lícula: Suite Française
Pel·lícules
22.35
Més 324
Altres
00.25
Gran reserva
Altres
02.00
Ritmes a l'estudi
Altres
02.45
Blues a l'estudi
Altres
03.45
Jazz a l'estudi
Altres
04.45
Jazz a l'estudi
Altres
05.45
Videoclips
Altres
05.55
El gran dictat
Altres
21.55
Teatral
Altres
22.10
Cinema de teatre: La Xirgu
Pel·lícules
23.05
Porca misèria
Sèries
00.32
Teatral
Altres
01.33
Màquines
Altres
02.24
L'illa del tresor
Altres
03.32
Karakia
Pedro, aires del Tâmega
Altres
04.28
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.02
Videoclips catalans
Altres
05.46
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: El rey Arturo
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: El guerrero nº 13
Pel·lícules
00.00
El final del camino
Sèries
01.40
Noticias 24 horas
Informatius
02.55