Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Jet lag
Visca els nuvis!
Sèries
10.10
Viatges insòlits
Alaska
Documentals
11.10
Atrapa'm si pots
Altres
12.00
Tork
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.10
Pirata i Capitano
Infantils
06.59
Les investigacions de la Mirette
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.55
Pingu
Infantils
08.30
El Mic i els seus amics
Infantils
09.01
BabyRiki
Infantils
09.26
Counting with Paula
Infantils
09.31
BabyRiki
Infantils
09.41
Els germans Kratt
Infantils
09.52
Els Mini Ninges
Infantils
10.14
Mike el magnífic
Infantils
10.58
Espies de veritat
Infantils
11.20
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
12.04
L'inspector Gadget
Infantils
12.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.00
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
La mañana
Altres
10.00
Cocina al punto con Peña y Tamara
Anchoa de Santoña
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
El Paradís de les Senyores
Els homes també van al Paradís
Sèries
15.50
Vera
Aigües tèrboles
Sèries
17.00
Hudson i Rex
Sota la influencer
Sèries
18.35
Shakespeare i Hathaway: investigadors privats
El cuiner brivall
Sèries
19.25
No tenim vergonya
Altres
20.10
TV3xunTUB
Marc Rodríguez
Altres
20.25
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
14.00
El detectiu Conan
Infantils
14.56
El xai Shaun
Infantils
15.42
Les tres bessones
Infantils
16.07
Pingu
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Bob, el manetes
Infantils
18.15
El xai Shaun
Infantils
19.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Mike el magnífic
Infantils
20.35
Dinàmiks
Un circuit d'alta tensió
Altres
21.04
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.31
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Bloqueados por el muro
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
El cazador
Altres
18.45
España directo
Altres
19.35
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Res és impossible
Germans Roca-Pep Plaza i Txell Sust, Agnès Busquets i Roger de Gràcia-Joan Dausà
Altres
22.05
Res és impossible
Brussel·les
Altres
23.00
Pel·lícula: 10x10
Pel·lícules
23.25
Notícies 3/24
Informatius
00.50
El gran dictat
Altres
21.55
Obrint plaça
Èxit i fracàs
Altres
22.10
L'herència millorada, Xiquets de Tarragona
Documentals
22.35
Diada castellera
Presentació Diada de Santa Tecla 2017/Diada de Santa Tecla de Tarragona
Altres
23.35
Obrint plaça
Èxit i fracàs
Altres
00.39
L'herència millorada, Xiquets de Tarragona
Documentals
01.04
Diada castellera
Presentació Diada de Santa Tecla 2017/Diada de Santa Tecla de Tarragona
Altres
02.00
Pròxima estació
Documentals
03.00
El món des de l'aire
De Liverpool a Keddleston Hall
Documentals
03.45
Karakia
Michelle i Kiki, Middlessex i Surrey
Altres
04.11
Thalassa
La força dels vogadors
Altres
04.45
Thalassa
L'estela dels fenicis
Altres
05.01
Xarxa natura
Documentals
05.21
L'illa del tresor
Miguel Gila
Altres
05.26
Videoclips
Altres
05.54
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: Atrapada
Pel·lícules
22.05
This Is Us
Tres frases
Sèries
23.45
Citas
Sèries
01.10
Noticias 24 horas
Informatius
01.55